Hakkımızda
CaveArt Otel Kapadokya

Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi olan Kapadokya’da balayınızı geçirmeye ne dersiniz? Bugüne kadar binlerce insanın evliliklerini taçlandırdığı bir yer olan Kapadokya’da balayı fikri size de oldukça mantıklı geliyorsa bir an önce harekete geçmelisiniz. Kapadokya; harika manzarası, mimari yapıları, doğası, farklı etkinlikleri, huzuru dolayısıyla dikkat çeken bir yer olsa da buraya gittiğiniz yerde konaklayacağınız bir yere ihtiyacınız olacaktır. Bu noktada, yolunuz balayı dolayısıyla Kapadokya’ya düştüyse tercihiniz Cave Art Hotel olmalı!

Neler Vaat Ediyoruz?
Cave Art Hotel olarak bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Bizden hizmet alan insanların otelimiz hakkındaki fikirlerini her zaman önemsedik. Onların istek ve beklentilerini karşılamaya çalıştık. Vermiş olduğumuz hizmetleri onların yorumlarına göre şekillendirdik. Bu sayede, bulunduğumuz sektörün en iyilerinden birisi olmayı başardık!

Tarihin içinde özel bir tatil sloganıyla başladığımız bu işte sizleri Kapadokya’nın özel dokusuyla buluşturmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de hayran kalacağınız oda seçenekleri ile karşınıza çıkıyoruz. Kemerli tavan içeren taş odaların yanı sıra orijinal mağara odaları seçeneğimiz de bulunmaktadır. Otelimizde yer alan her odanın geleneksel Osmanlı, Selçuklu ve Hitit stilinde dekore edildiğini ifade etmeliyiz. Buna ek olarak, bazı odalarımızda özel bir spa küveti de yer almaktadır. Sonuç olarak, odalarımız sayesinde kendinizi gerçekten de Kapadokya’nın tarihi dokusunun içerisinde hissedeceksiniz. Deluxe double, junior double, Premium gibi oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu sayede, hem bütçenize hem de beğenilerinize uygun oda seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Cave Art Hotel olarak vermiş olduğumuz hizmetler bununla sınırlı değil! Yeni evli çiftlerimiz için ayrı ayrı oluşturduğumuz üç farklı balayı paketimiz ile karşınıza çıkıyoruz. Beş gece altı gün, dört gece beş gün, üç gece dört gün gibi seçeneklerimiz yer almaktadır. Balayı paketlerimiz içerisinde yer alan aktivitelerimiz neredeyse aynıdır. Ancak, kalacağınız odaların paketlere göre farklılık gösterdiğini söylemeliyiz. Bunun yanı sıra, Kapadokya havalimanı ile Kayseri havalimanı arasında gidiş geliş tarafımızdan ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Siz de sitemizi yakından inceleyerek veya iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibat kurarak hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hakkımızda
CaveArt Otel Kapadokya
Video

Doğa harikası peribacalarının olduğu Kapadokya’ya gitmek hiç şüphesiz birçok kişinin hayalidir. Güzel atlar ülkesi olarak bilinen Kapadokya’da yapılabilecek o kadar çok aktivite var ki… Ancak, her şeyden önce, Kapadokya’ya gittiğiniz takdirde nerede kalacağınızı netleştirmeniz gerekir. Çünkü, her ne kadar eşsiz bir coğrafya olsa da kötü bir konaklama yerini tercih ettiğiniz takdirde seyahatiniz kabusa dönüşebilir. Bu noktada, sizlere Cave Art Hotel’i öneriyoruz.

 

Hizmetlerimiz
CaveArt Otel Kapadokya